این دیگر راه درو ندارد!!

امشب گروه کوئین دنیای مرا تسخیر کرده است:)اول از همه که امدم فیلم ببینم ،فیلم سوساید اسکواید که در مومنت های اخر ان که بوهمین راپسودی نسخه ی بازخوانی پینک ات د را داشت و سپس یوتیوپ که همه اش ویدئو های کنسرت های کویین را نشانم میداد، رفیق هایم را نگو که فیلم بوهمین راپسودی را بعد از قرن ها!فتح کرده بودند و مغزم را رنده کردند از بس متاثر شده بودند و تازه من را ادم حساب میکنند(از ان جایی که سلیقه ی بنده در موزیک یا راک و متال است یا داریوش کسی از هم سن و سالان مرا تاکنون در موزیک به چشم چپ هم نگاه نمیکرد تا امروزکه دونفرشان ارشاد شدند:))، الان هم چند سایت را باز کردم و همه شان!یعنی همه شان !در مورد فیلم بوهمین راپسودی پست گذاشته بودند،حتی موزیکی که در هنزفری الان پلی شده اهنگgod save the queen از س*ک*س پیستول است که مدام کلمه کویین را تکرار میکند:)فکر کنم به درجه ای از عرفان رسیده ام که فردی مرکوری خواندهwe will rock you ♡_♡

به شخصه عاشق سینه چاک این اهنگم:)البته عاشق بازخوانی نیکلبک هم هستم ،اگر چه چدکروگر و گروهش با شیطان هم معامله بکنند نمیتوانند هم سطح فردی و گروه افسانه ای یش بشوند ولی این نسخه به خاطر صدای بم تر و ریتم بالاتر بیشتر به من حال میدهد،ولی کویین یکدانه هست همچنان!

دریافت

!!!QUEEN forever

این کار نیکل بک به نظرم بهترین بازخوانی این اهنگه~_~

مشخصات

آخرین ارسال ها

آخرین جستجو ها